Використання Microsoft Excel або Google Spreadsheets для створення щомісячного бюджету

факт: Відстеження витрат необхідно для того, щоб знайти шлях до фінансової свободи. Кожен знає, що найкращий захист від фінансових труднощів – це просто знати, скільки грошей з'явиться і скільки грошей вийде. Ви повинні переконатися, що ви заробляєте більше, ніж витрачаєте.

Як?

Ну, ви можете витрачати гроші на бюджет у таких програмах, як Quicken, Pearbudget, Mint, Mvelopes або YNAB. Багато хто може надати вам інструменти, які допоможуть вам тримати свої фінанси під контролем; однак, щоб їх використовувати, потрібно витрачати більше грошей! Чи не створюєте бюджет, щоб заощадити гроші?

Рішення: Використовуйте Microsoft Excel або електронні таблиці Google для створення щомісячного бюджету для себе!

Ось деякі з переваг, які роблять Microsoft Excel або Google Spreadsheets офіційним фінансовим планувальником:

1. Нічого не коштує – Microsoft Excel – це програма, яку більшість з нас має. А якщо ви один з небагатьох людей, які не мають власної копії, не виходите і не купуйте! Ви можете легко зробити так само, як електронну таблицю Excel з таблицею Документів Google – і це безкоштовно! Справа в тому, що можливості електронних таблиць можуть робити майже все, що вам потрібно. Більшість ваших фантазійних фінансових програм обійдеться вам у сотні доларів у довгостроковій перспективі. Здається, трохи весело, що ви збираєтеся витрачати гроші на те, що збирається їх врятувати. Будьте винахідливими; використовувати таблицю.

2. Легко налаштувати – Незалежно від того, чи використовуєте ви Microsoft Excel або електронну таблицю Google, ви не матимете жодних проблем з їх налаштуванням. Насправді, якщо ви просто вивчите кілька швидких формул, ви легко зможете автоматично додавати, множити, віднімати та ділити номери, коли і де ви їх потребуєте.

3. Простий – З мого досвіду використання програмного забезпечення фінансового бюджетування, вони просто не так просто! Перший я купив Quicken та я знайшов що це надто багато. Все, що мені було потрібно – це те, що я міг пристосувати, щоб створити бюджет, який працював для мене; Прискорити складні речі до того, що я навіть не хотів їх використовувати. Вона не була зручною для користувачів, і це мені було потрібно, коли я прийшов до мого щомісячного особистого бюджету. Pearbudget.com і Youneedabudget.com роблять дуже хорошу роботу, щоб зробити все легким, і якщо ви коли-небудь вирішите платити за свій щомісячний бюджет, я рекомендую його; однак, використання безкоштовної електронної таблиці заощадить ваш час, і вона так само проста.

4. Повністю настроюється – Чому б не використовувати програмне забезпечення бюджетування, що дозволяє повністю налаштувати те, що вам потрібно?! Вибирайте власні кольори, категорії, розміри, шрифти, стилі та структури відповідно до ваших потреб. Зрештою, кожен відрізняється, і одне стандартне програмне забезпечення бюджетування не буде працювати для всіх! Налаштуйте свій бюджет відповідно до своїх потреб.

На закінчення, моя особиста рекомендація при організації грошей – це електронна таблиця бюджету Microsoft Excel або електронна таблиця Документів Google. Не витрачайте гроші на придбання програмного забезпечення для бюджетування. Ваша кишенькова книга буде вдячна за вибір альтернативного маршруту – бюджетування безкоштовно!