Все, що потрібно знати про Fox Go Garts

Fox Go Karts відомі своєю торговою маркою, яку вони мало забивали в історії Go-Karts. Більшість любителів картів і спостерігачів знають, що Go-Kart – це марка невеликих машин, створених на початку 20-го століття. Він був широко відомий як баггі дюни, тому що вони були створені, щоб їздити на дюнах і мати змогу розпастися з невеликим ефектом. Go-Kart компанія виробила ці dune візки під назвою компанії карта, але це було не похідний намір назви та так багато речей, гатунок застряг та з цього моменту на, цей маленький dune візків зараз закликаються go-karts скрізь у світі. Це є дивне що одна мала компанія може зробити для малого, відносно простої машини, та Fox''s ідуть-karts зробили нічого але ростуть у величезний conglomerate що сьогодні досі виробляє та продає ці відмінні машини.

У 1962 році компанія, яка їх виробляла, подала заявку на шостий розділ і залишила справу, і ніхто не знав напевно, що станеться з Go-Kart або баггі інтересами. Скоро, але, Fox Ідуть karts з'явилися з руїн банкрута компанія та вони досі процвітають сьогодні та продаж більше Fox ідуть-carts ніж колись раніше. Сьогодні, Fox go-karts досі продають всі інші карти виробничі компанії.

Fox Перейти Garts і Vintage Go Garts

Fox Go Karts, тому що придбання Go-Kart Manufacturing створило старі старовинні моделі і продає їх під час сніданку. Вони красиво відреставровані або відтворені, щоб нагадувати марочні, за винятком кращих деталей і кращої якості, тому вони тривають набагато довше, ніж оригінальні.

Якщо ви дивуєтесь якщо ви можете приїхати один з багато Fox ідуть-karts, ви можете напевно та мають більш ніж 100 типів go-karts, так же, як і митний проект та будуєте їх згідно з вашими специфікаціями. Fox Go go-kart лінія досить дорога, так що вам доведеться копати глибоко, щоб купити його, але як тільки ви це зробите, ви ніколи не повернетеся до картингу в будь-який інший спосіб, за винятком Go Go карт з-за плавної їзди і легкої обробки вони пропонують а також взагалі досить комфортно.