Відступ від багатих ІРА Автор: Нора Петерсон

Рецензія на книгу: Вийдіть на пенсію з вашим власним ІРА Автор: Нора Петерсон, Atlantic Publishing Group, Inc., 1210 SW 23, Окала, FL 34474, ISBN 9780910627726, 091062772X, 21.95, 392 сторінки, 2006

Нова книга пані Петерсон пропонує розчарованим з перспективою фінансового планування збивання своїх рахунків ІРА для створення зборів для них, а не по-справжньому вивчення варіантів для збільшення фінансової бази своїх клієнтів в ІРА. Інвестування на власний розсуд можуть розглядатися як ризиковані новими інвесторами, але автор представляє принципи, які допоможуть вам досягти успіху в багатьох інвестиціях, про які багато мирян не знають. у цій заключній книзі є основою для запуску власної компанії для управління інвестиційним меню. Передмова Крістофера Ф. Мешгінпооша, CPA, визначає переваги, які читачі можуть отримати від власної незалежної IRA.

Назви розділів включають: Книга розділена на чотири розділи з відповідними розділами. Перший розділ – це вибір пенсійного багатства, до якого відносяться назви розділів; Стиль екстремального виходу на пенсію, праймер ІРА, зберігаючи твій, розділ другий; Створення міцної основи з підтримкою розділів: вибір адміністратора, команда Jo backup, управління ризиками. Розділ 3 включає; Будівельні блоки для виходу на пенсію Багаті з главами супроводу; Привабливість нерухомості, Буде власником: Інвестування в прибуткову нерухомість, Ставши кредитором: Інвестування в нерухомість на основі цінних паперів, Варіанти придбання: Фінальні операції входу і виходу, Альтернативні джерела нерухомості, Бізнес структури, Власність бізнесу, покупка дорогоцінних металів. Четверта глава закриває книгу з розділами з планування розподілу та планування нерухомості. Додаткові можливості включають введення з припущеннями та термінологією, бібліографією, додатками, глосарієм, двома доповненнями та біографією автора.

Ця книга містить безліч творчих варіантів для керування власною незалежною IRA. Ця книга є ідеальною основою для людей, які хочуть відправитися від продуктів ІРА про різання печива. Корисні поради, ящики для дзвінків і доповнення до ресурсів, які покажуть вам правильний напрямок, щоб отримати відповіді на всі важливі питання, пов'язані з захопленням пенсійних фінансів.