Швидко зростаючі незалежні акціонерні товариства, що працюють у Великобританії

Є багато незалежних приватних компаній, що базуються у Великобританії, які успішно створюють прибуткові інвестиції для своїх клієнтів. Найкращими компаніями є структури, які структурують послуги для клієнтів, орієнтовані на задоволення потреб і задоволення інвестиційних завдань, з якими стикаються компанії та індивідуальні клієнти, які борються зі складними вимогами в умовах нестабільного економічного клімату. Вони особливо добре підготовлені для активного управління портфелем компанії через відповідальну ділову практику, що призводить до зниження ризику та доданої вартості для акціонерів. Нижче наведено перелік лише кількох висококваліфікованих та динамічних інвестиційних компаній, що працюють за межами Великобританії, які допомагають своїм корпоративним клієнтам, компаніям, що надають послуги, інноваційним підприємцям та міжнародним організаціям у досягненні своїх цілей шляхом здійснення надійних капіталовкладень, які є економічно ефективними як в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

Greshem Private Equity

Greshem Private Equity – один з лідерів незалежних та місцевих інвесторів на ринку капіталу. Компанія здобула гідну репутацію для послідовних та успішних інвестицій та багатого партнерства з місцевими управлінськими командами. Компанія пропонує регіональні послуги, які дозволяють забезпечити цінні місцеві контакти завдяки знанням регіонів, що відкриває двері до нових можливостей для довгострокового успіху. Всі бізнес-інвестиції ретельно досліджуються, щоб гарантувати, що вони базуються на надійній бізнес-моделі, достатньо гнучкі, щоб витримати конкурентний ринок, узгоджуються з генерацією послідовних грошових потоків і можуть працювати безперешкодно з представниками Greshem. Деякі з секторів, в які інвестують Greshem, – це промислові підприємства, енергетика та навколишнє середовище, споживчі товари, послуги з підтримки бізнесу та фармацевтичні препарати.

Rosemont Group

Група Rosemont є приватною інвестиційною компанією, заснованою в 2002 році реструктуризованим інвестиційним інвестором Фредеріком Ахом, який нещодавно був оцінений більш ніж у 40 мільйонів доларів. Поряд з незліченними інвестиціями в популярні міжнародні бренди розкішних товарів і послуг, Rosemont Group працює на британському ринку капітальних інвестицій. Досвідчена команда інвестиційних спеціалістів шукає існуючі проекти з високим потенціалом і здійснює капітальні інвестиції або використовує власні ресурси для розвитку компанії. Завдяки ретельному відбору великих потенційних компаній та компаній на місці, Rosemont Group створює інвестиції з довгостроковим зростанням капіталу та позитивними грошовими потоками. Спеціалізація команди та специфічні навички включають операції та управління, продаж, стратегічне бізнес-планування, фінансові консультації, маркетинг та ініціативи. Група Rosemont має хороші можливості для надання пасивної підтримки у сфері капіталу або прямих ресурсів, але в обох напрямках компанія надає інтелектуальний капітал, а також активно підтримує на багатьох рівнях компанії, спільні підприємства та налагоджені партнерські відносини. Група Rosemont спеціалізується на капітальних вкладеннях від 1 до 10 млн. Дол. США, але є гнучким з точки зору потенційних проектів або перспективних партнерств, які не підпадають під цю сферу.

NVM

Оскільки ринок цінних паперів Великобританії знаходиться на шляху до економічного відновлення з повільним зростанням економіки, NVM вжив заходів для успішного відновлення, оскільки його інвестори беруть участь у рості компанії завдяки списку ретельно відібраних фондів. Компанія вказує на потенційні інвестиційні можливості у Великобританії та керує 200 мільйонами фондів у фондах, включаючи PLC Northern 3 VCT, венчурні фонди та Northern Venture Trust PLC. Загалом на інвестиції в нові венчурні фонди було отримано 4,5 млн. Дол., А прибуток від продажу інвестицій сягнув 2,0 млн. Дол. Позитивні торгові результати впливають на вартість портфеля з загалом вищими значеннями. NVM враховує поточні ринкові умови, дуже ретельно вибираючи нові інвестиції, а співробітники є командою управління інвестиціями на найвищому рівні, яка контролює ці інвестиції, що забезпечує стабільну зрілість компанії, що призводить до отримання прибутку для акціонерів. Забезпечення високих прибутків інвесторам, які є довгостроковими та не оподатковуються через зростання капіталу та хороші прибутки від дивідендів, підлягають інвестиціям у NVM. Професійні та досвідчені менеджери венчурного капіталу працюють за межами офісу в Редінгу та Ньюкасл-апон-Тайн, де вони успішно управляють коштами та інвестиційними фондами.

Графітний капітал

Маючи значну увагу на середніх компаніях, Graphite Capital є одним з провідних інвесторів у Великобританії. Компанія, що базується в Лондоні, отримала незалежність у 2001 році, але її інвестори успішно придбали і управляли фондами прямих інвестицій з моменту її створення в 1981 році. В даний час інвестиційні фонди на акції коштують понад 1,2 млрд. Дол.

Lloyds Banking Group

Однією з найбільш доступних компаній, що здійснюють капітальні інвестиції, є Lloyds Bank, який працює через офіси по всій країні і спеціалізується в області корпоративних фінансів, ринків капіталу, управління ризиками, міжнародної торгівлі та банківської діяльності. Співробітники – це групи фінансових фахівців, чия база знань охоплює широкий спектр секторів, включаючи бізнес-послуги, енергетику, відпочинок і охорону здоров'я, виробництво та транспорт, роздрібну та споживчу продукцію, фінансові установи, а також будівництво та нерухомість. База даних корпоративних клієнтів складається з 30 тис. Клієнтів і включає в себе сині компанії і підприємців, які швидко досягають нових рівнів бізнесу.

Deloitte Touche Tohmatsu Limited

Deloitte Touche Tohmatsu Limited (DTTL) – це незалежна британська компанія, яка надає регіональні інвестиційні послуги. Торгова марка незмінно прагне до високоякісних інвестицій та збереження довіри клієнтів на кожному рівні. Deloitte славиться своєю співпрацею, знанням галузі, інноваціями та винятковим обслуговуванням клієнтів, охоплюючи такі сфери, як податкові консультації, корпоративне фінансування та аудит.